2024 – Ranking Pucharu Polski

MiejsceMiejsce MixZespółNr łodziPP1 ZegrzePP2 PuckPP3 GdyniaPP4 UstkaMP Euro Cup DziwnówPP6 SzczecinPunkty razem
MiejscePunktyMiejscePunktyMiejscePunktyMiejscePunktyMiejscePunktyMiejscePunkty
1Karol Milewski / Paweł Choroba91702211114
2Dominik Ostrowski / Maciej Goździk914066224412
3Paweł Kluczyński / Teofil Nowak875155446615
4Jan Sibilski / Andrzej Borowiak873611162219
5Jacek Ludwiczak / Grzegorz Szreder846377997723
6Michał Kępski / Maksymilian Zaniewski89099955111125
7Dariusz Konopczak / Paweł Henszke913544165525
8Mariusz Michalski / Piotr Duma887516888832
91Anna Zabłocka / Jędrzej Bering86568816101034
10Przemysław Zagórski / Michał Olko913216163335
Jakub Pawluk / Marcin Józefowski914533161635
Marcin Panek / Jakub Grabowski866516331635
13Tomasz Polikowski / Adam Najmowicz92551111169936
142Anna Zabłocka / Iwo Gogołkiewicz865616661638
15Adam Kuczyński / Andrzej Borowiak873616771639
163Justyna Bunar / Michał Prończuk9020131316121241
174Anna Jabłońska / Andrzej Zdrojek87471010161642
5Justyna Bunar / Anna Smela90201610101642
19Jacek Terpiłowski / Marcin Kozuba8212151516131344
20Marcin Pietrzak / Marcin O. Pietrzak78201212161644
216Gąsiorowski Jakub / Gąsiorowska Karolina87701616141446
7Karolina Skowrońska / Anna Śliwka86901414161646