2022 – Ranking Pucharu Polski MINUTOR Energia

MiejsceMiejsce MixZespółNr łodziPP1 GdyniaPP2 PuckPP3 Nord CupPP4 UstkaMP DziwnówPP6 SzczecinPunkty razem
MiejscePunktyMiejscePunktyMiejscePunktyMiejscePunktyMiejscePunktyMiejscePunkty
1Karol Milewski / Bartosz Milewski91702422112245,61110,6
2Dariusz Konopczak / Pawel Henszke887522664424912,62226,6
3Tomasz Brzozowski / Paweł Choroba92235544554410142432
4Mateusz Jura / Bartosz Chroł91191111222479,82437,8
5Jan Sibilski / Andrzej Borowiak873633243311572438
6Marcin Panek / Jakub Grabowski8665447788661318,22443,2
7Mariusz Michalski / Piotr Duma84839910109914141622,45555,4
8Paweł Kluczyński / Teofil Nowak72377711111010241723,86657,8
9Jacek Ludwiczak / Grzegorz Szreder84631515991212771825,29962,2
10Dominik Ostrowski / Maciej Goździk880224246613131115,44462,4
111Anna Zabłocka / Jędrzej Bering80281212121213138820287767
12Michał Kępski / Maksymilian Zaniewski8909131315151414991926,68870,6
13Przemek Zagórski / Michał Olko913210105577242332,22478,2
14Tomasz Polikowski / Adam Najmowicz890617171414245533,62493,6
152Anna Jabłońska / Andrzej Zdrojek874724241515111115212495
16Mieczysław Szwed / Tomasz Idzikowski84938888242433,62497,6
17Jakub Pawluk / Marcin Józefowski91452424242422,82498,8
183Aleksandra Gill / Mateusz Byrski81451616131316162433,624102,6
19Michał Strusiński / Mateusz Byrski91492424242468,424104,4
20Kacper Kaczmarek / Michał Prończuk86341919242410102129,424106,4
21Paweł Choroba / Bartosz Chroł91192424242433,633108,6
21Sławomir Plichta / Bartosz Chroł91192424243333,624108,6
21Jan Sibilski / Kacper Kaczmarek87362433242433,624108,6
244Jakub Gąsiorowski / Karolina Gąsiorowska87701919242412122230,824109,8
25Michał Strusiński / Szymon Ignaciuk84166624242433,624111,6
265Justyna Bunar / Anna Smela902024241717151533,624113,6
27Sławomir Plichta / Kacper Ciechorski8812242424241419,624115,6
28Mieczysław Szwed / Konrad Plewa84932424242433,61010115,6
29Michał Strusiński / Tomasz Polikowski8906242411112433,624116,6
29Sławomir Plichta / Paweł Prus8812111124242433,624116,6
31Marcin Pfeiffer / Dominik Narloch8490141424242433,624119,6
32Marcin Pietrzak / Marcin Pietrzak7820242417172433,624122,6
33Jacek Terpiłowski / Michał Terpiłowski8212181824242433,624123,6