2015 – Kalendarz regat

Data Miejsce akwen Organizator Ranga Przelicznik Informacje dodatkowe
23-24. maj Gdynia Zatoka Gdańska Yacht Klub Stal Gdynia Puchar Polski 1,0 Regaty otwarcia sezonu
20-21. czerwiec Zbąszyń k.Poznania Jezioro Błędno Zbąszyński Klub Żeglarski Puchar Polski 1,0 Regaty o „Puchar Zbaszynia” z okazji Dni Morza.
17-19. lipiec Kamień Pomorski Zalew Kamieński PSK 505 Puchar Polski 1,0 Puchar Mariny Kamień Pomorski
20-23. sierpień Krynica Morska Zalew Wiślany JKKM/PSK 505 Puchar Polski 1,0 Puchar Burmistrza Krynicy Morskiej
11-13. wrześnień Puck Zatoka Pucka MOKSIR Puck/PSK 505 Puchar Polski-Mistrzostwa Polski 1,2 Mistrzostwa Polski klasy 505
17-18. październik Warszawa Zalew Zegrzyński TBA Puchar Polski-Finał Pucharu Polski 1,0 Regaty Zakończenia Sezonu

Wyniki regat:

PP1 Gdynia

Miejsce Imię i nazwisko sternika Imię i nazwisko załoganta Numer na żaglu Przynależność klubowa Race 1 Race 2 Race 3 Race 4 Race 5 Race 6 Race 7 Suma punktów:
1 Jarosław Grabowski Michał Olko 9132 YK Stal 1 1 2 3 3* 1 2 10
2 Tyman Sadowski Łukasz Skrzycki 9119 YK Stal 2 2 16* 1 2 3 4 14
3 Łukasz Paszko Bartosz Milewski 8909 6* 4 5 5 1 5 1 21
4 Przemysław Zagórski Piotr Juckiewicz 8 YK Stal 7 3 1 11* 4 4 3 22
5 Mateusz Jura Bartosz Chroł 8802 AZS SGH W-wa 3 6 3 2 15* 2 7 23
6 Adam Kuczyński Andrzej Borowiak 8736 5 5 4 6 5 7* 5 30
7 Mieczysław Szwed Piotr Kosobucki 7942 CŻ Szczecin 4 7 6 4 6 6 9* 33
8 Mariusz Michalski Piotr Duma 8483 YK Stal 8 9 7 8 8 10* 6 46
9 Marcin Panek Przemysław Rzepecki 8665 10 8 8 10 11* 9 8 53
10 Emanuela Bartkowiak Mateusz Wolszczak 8656 YK Stal 12 10 16* 9 7 8 10 56
11 Jan Domański Patryk Witkowski 8358 Domański ST 9 11 10 16* 9 13 11 63
12 Piotr Rzepecki Paweł Prus 8208 YKP Warszawa 11 13 9 7 10 14 15* 64
13 Łukasz Grabia Wojciech Denderski 8217 13 12 12 16* 13 11 13 74
14 Jakub Kozanko Michał Wdówka 8145 15 15 11 16* 12 12 12 77
15 Marcin Matla Jacek Kuciel 8416 16 14 13 16* 14 15 14 86
16 Mariusz Ambroziak Paweł Strzelecki BN 14 16 16 16* 16 16 16 94
Wiatr 3 m/s 5 m/s 7 m/s 9 m/s 2 m/s 4 m/s 4 m/s

PP3 Kamień Pomorski

L.p. Nr na żaglu Sternik Załoga Klub Rezultaty wyścigów Suma
Kraj Nr Nazwisko Imię I II III IV V VI VII VIII IX
1 POL 9132 GRABOWSKI JAROSŁAW MICHAŁ OLKO YK STAL  GDYNIA 2 2 1 1 1 1 RET* 2 DNC* 10
2 POL 8909 MILEWSKI KAROL BARTOSZ MILEWSKI HERMES SAILING 3 3 3 2 2 RDG* 2 3 DNF* 18
3 POL 9071 SADOWSKI TYMON ŁUKASZ SKRZYCKI YK STAL  GDYNIA 1 4 9* 4 3 3 3 5* 2 20
4 POL 9023 ZAGÓRSKI PRZEMYSŁAW PIOTR JUCKIEWICZ YK STAL  GDYNIA OCS* 1 2 DNF* 4 2 5 4 3 21
5 POL 8736 KUCZYŃSKI ADAM ANDRZEJ BOROWIAK ŻMKS POZNAŃ 4 5 10* DNF* 10 10 4 6 4 43
6 POL 8665 PANEK MARCIN PATRYKPŁOTKA YK STAL  GDYNIA 8 10* 8 5 5 5 6 OCS* 7 44
7 POL 8217 KRĘCIWILK JAKUB WOJCIECH DENDERSKI PSK 505 6 8* 6 7* 7 6 7 7 5 44
8 POL 8129 SKRZYPULEC AGNIESZKA KONRAD PLEWA ZKŻ ZBĄSZYN DNC* DNC* 4 3 DNF DNC 1 1 1 46
9 POL 8802 JURA MATEUSZ ADAM KOMINEK AZS SGH REXONA SAILING 7 6 5 6 8 RET* 9 12* 9 50
10 POL 8358 DOMAŃSKI JAN PATRYK WITKOWSKI DOMANSKI SAILING TEAM 5 7 13* DNF* 6 13 8 8 6 53
11 POL 7942 SZWED MIECZYSŁAW KRYSTIAN DOCH CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECIN 9 13* 7 8 11* 7 10 9 10 60
12 POL 8483 MICHALSKI MARIUSZ PIOTR DUMA YK STAL  GDYNIA 10 9 12* 10 9 4 12* 11 8 61
13 POL 8057 RZEZAK PIOTR ALEKSANDRA MRUK JK KAMIEŃ POMORSKI 11 11 11 9 12* 8 13* 10 11 71
14 POL 6611 ZATORSKI ROBERT KAZIMIERZ PELASIK JK KAMIEŃ POMORSKI 13 12 14* 11 13 14 15* 14 12 89
15 POL 8751 OSIAK KRZYSZTOF MARCIN JASKÓLSKI SPSK 505 12 14 DNC* DNC* DNC 9 14 13 DNF 98
16 DEN 8551 KUBIAK ANDRZEJ MAREK MILEWSKI NAVIGARE DNC* DNC* 15 12 14 12 DNF DNC DNC 107
17 POL 8359 POLITKOWSKI TOMASZ ADAM NAJMOWICZ NIEZRZESZONY DNF* DNC* 16 13 DNF DNF 16 15 13 109

PP4 Krynica Morska

Miejsce Numer na żaglu Imię i nazwisko sternika Imię i nazwisko załoganta Przynależność klubowa Race 1 Race 2 Race 3 Race 4 Race 5 Race 6 Race 7 Suma punktów:
1 POL 9132 Jarosław Grabowski Michał Olko YK Stal Gdynia 1 5 2 3 2 2 2 12
2 POL 9023 Przemysław Zagórski Piotr Juckiewicz YK Stal Gdynia 5 4 1 4 1 5 1 16
3 POL 9119 Tymon Sadowski Łukasz Skrzycki YK Stal Gdynia 4 2 3 9 5 1 5 20
4 POL 8736 Sławomir Plichta Andrzej Borowiak ŻMKS Poznań 2 3 OCS 2 3 3 8 21
5 POL 8909 Karol Milewski Bartosz Milewski Hermes Sailing 3 6 5 1 6 8 4 25
6 POL 8802 Mateusz Jura Bartosz Chroł Rexona Sailing AZS SGH 7 1 4 5 4 7 DSQ 28
7 POL 8217 Jakub Kręciwilk Wojciech Denderski PSK 505 9 8 7 15 7 4 6 35
8 POL 8358 Jan Domański Patryk Witkowski Domański Sailing Team OCS 9 8 6 10 11 3 47
9 POL 8483 Mariusz Michalski Piotr Duma YK Stal Gdynia 14 12 6 7 8 6 11 50
10 POL 8665 Marcin Panek Przemysław Rzepecki YK Stal Gdynia 8 7 9 8 9 13 10 51
11 POL 8145 Jakub Kozanko Michał Wdówka niezrzeszony 16 14 12 11 13 10 13 73
12 POL 8208 Piotr Rzepecki Paweł Prus YKP Warszawa 13 13 DNF 12 12 12 12 74
13 POL 7942 Mieczysław Szwed Zbigniew Doch Centrum Żeglarskie Szczecin 11 16 11 10 16 14 14 76
14 POL 8057 Piotr Rzezak Aleksandra Mruk JK Kamień Pomorski 6 11 DNE DNE 11 9 9 77
15 POL 7037 Łukasz Paszko Adam Domżalski niezrzeszony 12 10 13 13 14 15 15 77
16 POL 8129 Jacek Baryła Konrad Plewa JK Kamień Pomorski 10 15 10 DNF 15 DNS 7 78
17 POL 7237 Robert Zatorski Kazimierz Pelasik JK Kamień Pomorski 17 20 14 14 17 16 17 95
18 DEN 8551 Andrzej Kubiak Marek Milewski Navigare 18 18 DNF DNS 18 17 16 108
19 POL 5350 Tomasz Grzybowski Sławomir Bartkowski niezrzeszony OCS 19 15 DNS 19 18 18 110
20 POL 8416 Marcin Matla Grzegorz Tomaszewski YK Stal Gdynia 15 17 DNF DNS DNS DNS DNS 116
Wiatr: 2-3m/s 3-4m/s 5-7m/s 6-8m/s 2-3m/s 2m/s 4-6m/s

PP6 Zegrze

Miejsce Imię i nazwisko sternika Imię i nazwisko załoganta Numer na żaglu Przynależność klubowa Race 1 Race 2 Race 3 Suma punktów:
1 Karol Milewski Bartosz Milewski 8909 YK Stal Gdynia 1 1 2* 2
2 Przemysław Zagórski Piotr Juckiewicz 8023 YK Stal Gdynia 2* 2 1 3
3 Mateusz Jura Bartosz Chroł 8802 AZS SGH Warszawa 3* 3 3 6
4 Mariusz Michalski Piotr Duma 8483 YK Stal Gdynia 7* 5 4 9
5 Marcin Panek Patryk Płotka 8665 YK Stal Gdynia 4 7* 5 9
6 Adam Kuczyński Andrzej Borowiak 8736 ŻMKS Poznań 5 4 7* 9
7 Piotr Rzepecki Paweł Prus 8208 YKP Warszawa 6 6 8* 12
8 Krzysztof Osiak Marcin Jaskółka 8751 8* 8 6 14
9 Monika Komandowska Marek Milewski 8551 KS Navigare Poznań dnf* dnf dns 17
Wiatr 3 m/s 3 m/s 4 m/s

Wyniki

DatyTytułAkwenWyścigówDrużyny
17 - 18 październikaMistrzostwa Warszawy – Memoriał Macieja Szosta39
11 - 13 wrześniaMistrzostwa Polski1123
20 - 23 sierpniaPuchar Burmistrza Krynicy Morskiej720
17 - 19 lipcaRegaty O Puchar Mariny Kamień Pomorski917
20 - 21 czerwcaPuchar Zbąszynia620
23 - 24 majaRegaty Otwarcia Sezonu716