2021 – ranking Pucharu Polski Minutor Energia

MiejsceZałogaNr łodziPP1 GdyniaPunktyPP2 PuckPunktyPP3 Nord CupPunktyPunkty RAZEM
1Tomasz Brzozowski / Paweł Choroba92231111224
2Mateusz Jura / Bartosz Chroł91194444119
3Karol Milewski / Jan Siekierzyński / Bartosz Milewski917055224411
4Przemek Zagórski / Michał Olko913222337712
5Dariusz Konopczak / Pawel Henszke88751111553319
6Marcin Panek / Jakub Grabowski866577885520
7Szymon Szymik / Adam Kominek911066998823
8Mieczysław Szwed / Tomasz Idzikowski8493331212121227
9Anna Jabłońska / Andrzej Zdrojek87471515776628
10Dominik Ostrowski / Stefan Romanik88021717669932
11Mariusz Michalski / Piotr Duma8483881414131335
12Jacek Ludwiczak / Grzegorz Szreder846314141313141441
13Jakub Gąsiorowski / Karolina Gasiorowska / Rafał Milczarczyk87709911112444
14Mateusz Byrski / Aleksandra Gill814513131515171745
15Tomasz Polikowski / Adam Najmowicz890612121818181848
16Michał Ruciński / Bartosz Sadowski / Jędrzej Charłampowicz8769241010161650
17Kacper Kaczmarek / Michał Prończuk863410101717232351
18Mariusz Świstelnicki / Lesław Świstelnicki90432424101058
19Adam Kuczyński / Andrzej Borowiak87362424111159
20Barbara Terpiłowska / Jacek Terpiłowski / Adam Szwajkajzer8212241616202060
21Szymon Kabała / Władysław Kondej84372424151563
22Marcin O. Pietrzak / Marcin Pietrzak7820241919212164
23Jakub Kozanko / Michał Wdówka85821717242465
24Zbisław Lasek / Jakub Meduna8359242020222266
25Sławomir Plichta / Paweł Prus88122424191967