2013 – Klasyfikacja Pucharu Polski

 

Miejsce Załoga Nr łodzi
(POL-)
Klub Team Punkty za kolejne regaty cyklu Suma
punktów
PP-1
Gdynia
PP-2
Zbąszyń
PP-3
Gdańsk
PP-4
Zegrze
PP-5
Kiekrz
PP-6/MP
Kamień Pom.
1 Bartosz Makała
Łukasz Skrzycki
8665 YK Stal Gdynia Narwal Sails 1 1 1 5 9 2 6
2 Przemek Zagórski
Piotr Juckiewicz
8416 YK Stal Gdynia Grawer GROUP 2 2 2 5 9 5 13,5
3 Mieczysław Szwed
Piotr Kosobucki
7942 Centrum Żeglarskie Camper Racing 11 4 4 5 1 6 18
4 Mateusz Jura
Bartosz Chroł
8457 AZS SGH Warszawa 11 3 12 1 2 9 19,5
5 Jakub Pawluk
Marcin Józefowski
8358 AZS PW
KS Spójnia Warszawa
Henri Lloyd Racing 11 18 12 5 9 1 26,5
6 Konrad Plewa
Jerzy Plewa
8129 ZKŻ Zbąszyń 5 5 5 5 4 10 29
7 Adam Kuczyński
Andrzej Borowiak
5350 ZKŻ Zbąszyń 11 6 7 5 5 11 32,5
8 Antonina Żółtowska
Piotr Żółtowski
7669 SKŻ Sopot 11 18 12 5 9 7 35,5
9 Mariusz Michalski
Piotr Duma
8483 YK Stal Gdynia 7 9 8 5 6 12 36
10 Darek Rzadkowski
Łukasz Czaja
8451 ZKŻ Zbąszyń 11 18 12 5 9 8 37
11 Piotr Rzepecki
Paweł Prus
8208 AZS SGH Warszawa NGST 11 7 3 3 9 20 43
12 Łukasz Paszko
Maciej Graczyk
8490 UKS Kałębie Osieck
ZKŻ Zbąszyń
11 18 9 5 9 14 44
13 Jakub Kręciwilk
łukasz Grabia
8217 JKKP Kamień Pomorski 11 18 12 5 9 13 44,5
14 Darek Rzadkowski
Krzysztof Rzadkowski
8451 ZKŻ Zbąszyń 4 10 6 5 9 20 45
15 Robert Zatorski
Kazimierz Pelasik
6611 JKKP Kamień Pomorski wodniaki-dziwnowiaki 9 18 12 5 8 16 46
16 Adam Domżalski
Jakub Doruch
8422 ZKŻ Zbąszyń pelnekotly 11 18 10 5 9 15 46,5
17 Mieczysław Szwed
Jacek Szwed
7942 Centrum Żeglarskie 3 18 12 5 9 20 47
18 Jakub Kręciwilk
Wojtek Denderski
8217 JKKP Kamień Pomorski 11 18 12 5 3 20 49
19 Łukasz Paszko
Andrzej Borowiak
5350 UKS Kałębie Osieck
ZKŻ Zbąszyń
6 18 12 5 9 20 50
20 Karol Tobolski
Jakub Tobolski
8663 11 13 12 5 9 17 50,5
21 Adam Kuczyński
Joanna Jakubowska
5350 ZKŻ Zbąszyń 11 18 12 2 9 20 52
22 Marcin Panek
Wojtek Denderski
8222 Quantum Leap 11 8 12 5 9 20 52
23 Łukasz Grabia
Wojtek Denderski
8222 UKS Barnim Goleniów Quantum Leap 8 18 12 5 9 20 52
24 Krzysztof Osiak
Grzegorz Kidacki
2036 11 18 12 5 9 18 52
25 Igor Graczyk
Maciej Graczyk
8490 ZKŻ Zbąszyń 11 11 12 5 7 20 53
26 Maciej Kropidłowski
Michał Zera
8217 KS Zatoka Puck
UKS Barnim Goleniów
Los treneiros 11 18 12 5 9 19 53,5
27 Krzysztof Borkowski
Jakub Doruch
5487 11 18 12 4 9 20 54
28 Mateusz Jura
Jakub Borkowski
8457 AZS SGH Warszawa 10 18 12 5 9 20 54
29 Robert Zatorski
Krystian Doch
6611 JKKP Kamień Pomorski wodniaki-dziwnowiaki 11 15 11 5 9 20 55
30 Adam Domżalski
Joanna Jakubowska
8422 ZKŻ Zbąszyń pelnekotly 11 12 12 5 9 20 55
31 Zbigniew Monkiewicz
Beata Małecka-Monkiewicz
8005 11 14 12 5 9 20 55
32 Romuald Szukała
Doch Zbigniew
4752 11 16 12 5 9 20 55
33 Wojtek Gierak
Marek Matysiewicz
4940 11 17 12 5 9 20 55

Klasyfikacja Sterników

Miejsce Ranking Sterników: Nr łodzi (POL-) Klub Team PP1 Gdynia PP2 Zbąszyń PP3 Gdańsk PP4 Warszawa PP5 Kiekrz MP Suma
1 Bartosz Makała 1 1 1 5 9 3
5 Mateusz Jura 10 3 12 1 2 6
2 Przemek Zagórski 2 2 2 5 9 6
3 Mieczysław Szwed 3 4 4 5 1 8
6 Adam Kuczyński 11 6 7 2 5 13
4 Piotr Rzepecki 11 7 3 3 9 13
8 Konrad Plewa 5 5 5 5 4 14
7 Darek Rzadkowski 4 10 6 5 9 15
9 Mariusz Michalski 7 9 8 5 6 18
27 Jakub Kręciwilk 11 18 12 5 3 19
10 Łukasz Paszko 6 18 9 5 9 20
12 Robert Zatorski 9 15 11 5 8 22
11 Marcin Panek 11 8 12 5 9 22
13 Łukasz Grabia 8 18 12 5 9 22
16 Igor Graczyk 11 11 12 5 7 23
14 Krzysztof Borkowski 11 18 12 4 9 24
15 Adam Domżalski 11 12 11 5 9 25
17 Karol Tobolski 11 13 12 5 9 25
18 Zbigniew Monkiewicz 11 14 12 5 9 25
19 Romuald Szukała 11 16 12 5 9 25
20 Wojtek Gierak 11 17 12 5 9 25

Klasyfikacja Załogantów

Miejsce Ranking Załogantów: Nr łodzi (POL-) Klub Team PP1 Gdynia PP2 Zbąszyń PP3 Gdańsk PP4 Warszawa PP5 Kiekrz MP Suma
1 Łukasz Skrzycki 1 1 1 5 9 3
5 Bartosz Chroł 11 3 12 1 2 6
2 Piotr Juckiewicz 2 2 2 5 9 6
4 Piotr Kosobucki 11 4 4 5 1 9
3 Paweł Prus 11 7 3 3 9 13
7 Jerzy Plewa 5 5 5 5 4 14
6 Krzysztof Rzadkowski 4 10 6 5 9 15
11 Wojtek Denderski 8 8 12 5 2 15
8 Andrzej Borowiak 6 6 7 5 5 16
9 Jacek Szwed 3 18 12 5 9 17
10 Piotr Duma 7 9 8 5 6 18
14 Maciej Graczyk 11 11 9 5 7 21
12 Joanna Jakubowska 11 12 12 2 9 22
15 Kazimierz Pelasik 9 18 12 5 8 22
13 Jakub Doruch 11 18 10 4 9 23
16 Jakub Borkowski 10 18 12 5 9 24
17 Krystian Doch 11 15 11 5 9 25
18 Jakub Tobolski 11 13 12 5 9 25
19 Beata Małecka-Monkiewicz 11 14 12 5 9 25
20 Doch Zbigniew 11 16 12 5 9 25
21 Marek Matysiewicz 11 17 12 5 9 25