2017 – Klasyfikacja Pucharu Polski

Miejsce Załoga: Nr łodzi (POL-) Klub Team PP1 Puck PP2 Zbąszyń PP3 / MP Gdynia PP4 Krynica Morska PP5 Kamień Pomorski PP6 Szczecin Suma
Miejsce Punky Miejsce Punky Miejsce Punky Miejsce Punky Miejsce Punky Miejsce Punky
1 Mateusz Jura / Bartosz Chroł 9119 AZS SGH Warszawa 1 16 1 21 3 38 2 14 1 14 (x) 0 103,4
2 Przemek Zagórski / Jarosław Grabowski / Michał Olko 9132 YK Stal Gdynia White Wood Sailing Team 4 13 3 19 6 35 1 15 4 11 (x) 0 92,8
3 Adam Kuczyński  / Andrzej Borowiak 8736 ZKŻ Zbąszyń Buzko Team 2 15 5 17 11 29 (x) 0 2 13 5 9 82,8
4 Dominik Ostrowski / Jakub Folczak 8802 SWOS Warszawa merlin.pl (x) 0 8 14 8 32 3 13 7 8 2 12 79,4
5 Mieczysław Szwed / Konrad Plewa / Grzegorz Kidacki 8493 Centrum Żeglarskie Szczecin Camper Racing 3 14 7 15 18 20 (x) 0 5 10 4 10 69,4
6 Jan Domański / Maciej Goździk / Jan Świderski 8909 Warszawa KPMG Sailing Team 9 8 9 13 13 26 4 12 8 7 (x) 0 66,4
7 Mariusz Michalski / Piotr Duma/ Łukasz Paszko 8483 YK Stal Gdynia KB Pomorze 6 11 11 11 14 25 5 11 -11 -4 7 7 65,2
8 Sławomir Plichta / Pawe ł Prus 9023 YK Stal Gdynia 8 9 2 20 27 10 (x) 0 6 9 1 13 60,6
9 Paweł Kluczyński / Władysław Kondej 8145 AZS Poznań 7 10 4 18 16 23 12 4 (x) 0 x 0 54,8
10 Dominik Pawłowski / Szymon Kabała / Kacper Kaczmarek 8437 AZS Poznań 10 7 10 12 20 18 (x) 0 3 12 12 2 51
11 Jakub Kozanko / Michał Wdówka 8145 Ericsson Ericpol 12 5 (x) 0 15 24 9 7 9 6 9 5 47
12 Dariusz Konopczak / Piotr Kosobucki 8493 Dobra Marina Szczecin (x) 0 12 10 17 22 x 0 10 5 6 8 44,6
13 Aleksandra Kchalicka /  Michał Prończuk / Jan Sibilski 7942 AZS Poznań 13 4 (x) 0 22 16 11 5 x 0 3 11 35,6
14 Ewa Pawlaczyk / Michał Prończuk / Jan Walczak 8665 JKW Poznań (x) 0 6 16 19 19 x 0 x 0 x 0 35,2
15 Anna Zabłocka / Bartosz Kowalczyk 8028 ŻLKS Poznań (x) 0 13 9 21 17 x 0 12 3 8 6 34,8
16 Paweł Nawrocki / Patryk Płotka 8769 Mipro AKM Gdańsk (x) 0 x 0 10 30 x 0 x 0 x 0 30
17 Wojtek Kasprzyk / Pawe ł Henszke 8751 Centrum Żeglarskie Szczecin 16 1 15 7 26 11 (x) 0 13 2 11 3 23,8
18 Wojciech Denderski / Norbert Kiderys 8217 (x) 0 16 6 23 14 14 2 x 0 13 1 23,4
19 Igor Graczyk / Maciej Graczyk 9015 AZS UEP (x) 0 18 4 25 12 10 6 14 1 x 0 23
20 Jakub Kusiorski / Robert Korybut-Daszkiewicz 8129 AZS Olsztyn (x) 0 x 0 24 13 7 9 x 0 x 0 22,2
21 Maciej Goździk / Przemysław Iwanek 8358 Warszawa 11 6 14 8 x 0 (x) 0 x 0 x 0 14
22 Marcin Panek / Marcin Chatłas 8665 YK Stal Gdynia 5 12 (x) 0 x 0 x 0 x 0 x 0 12
23 Tomasz Polikowski / Adam Najmowicz 8359 Eurobank Sailing Team 15 2 20 2 30 6 15 1 (x) 0 x 0 11
24 Krzysztof Hutpyś / Tomasz Korda 8398 JK Pszczyna (x) 0 19 3 29 7 x 0 x 0 x 0 10,2
25 Mieczysław Szwed / Wojciech Kasprzyk 8493 Centrum Żeglarskie Szczecin (x) 0 x 0 x 0 6 10 x 0 x 0 10
26 Jakub Gąsiorowski / Karolina Gąsiorowska 8770 YK Stal Gdynia Almarina 14 3 21 1 32 4 (x) 0 x 0 x 0 7,6
27 Jerzy Plewa / Leszek Bobrowicz 1 Navigare Poznań (x) 0 17 5 x 0 x 0 x 0 x 0 5
28 Marcin Pietrzak / Marcin Pietrzak 7020 WTW Warszawa (x) 0 x 0 31 5 x 0 x 0 x 0 4,8
29 Mariusz Świstelnicki / Kamil  Świstelnicki 7337 Centrum Żeglarskie Szczecin (x) 0 x 0 x 0 x 0 x 0 10 4 4
30 Emanuela Bartkowiak / Mateusz Wolszczak 8656 YK Stal Gdynia (x) 0 x 0 32 4 x 0 x 0 x 0 3,6
31 Jakub Pawluk / Marcin Józefowski 9118 Legia Warszawa / KS Spójnia Warszawa (x) 0 x 0 32 4 x 0 x 0 x 0 3,6
32 Ewa Pawlaczyk / Anna Zabłocka 8028 (x) 0 x 0 x 0 13 3 x 0 x 0 3