2014 – Klasyfikacja Pucharu Polski

Miejsce Załoga Nr łodzi
(POL)
Klub Team Punkty za kolejne regaty cyklu Suma
punktów
PP-1
Gdynia
PP-2
Zbąszyń
PP-3
Gdańsk
PP-4 Kiekrz/MŚ
Kiel
PP-5/MP
Sopot
PP-6
Warszawa
1 Bartosz Makała / Łukasz Skrzycki 9119 YK Stal Gdynia Narwal Sails 11* 16 15 0* 31,2 16 78,2
2 Przemek Zagórski / Piotr Juckiewicz 8416 YK Stal Gdynia Grawer GROUP 1* 14 13 0* 28,6 15 70,6
3 Jarosław Grabowski / Michał Olko 8736 YK Stal Gdynia 7* 15 14 0* 27,3 13 69,3
4 Jakub Kręciwilk / Wojtek Denderski 8217 JKKP Kamień Pomorski 0* 9 10 12 26 0* 57
5 Mieczysław Szwed / Piotr Kosobucki / Piotr Żółtowski 7942 Centrum Żeglarskie Szczecin Camper Racing 12 13 11 10* 19,5 8* 55,5
6 Mateusz Jura / Bartosz Chroł 8802 AZS SGH Warszawa Rexona Sailing 13 0* 9 3,3* 18,2 14 54,2
7 Adam Kuczyński / Andrzej Borowiak / Łukasz Paszko 5350 ZKŻ Zbąszyń 8 11 3* 11 16,9 7* 46,9
8 Piotr Rzepecki / Paweł Prus / Franciszek Badowski / Paweł Nawrocki 8208 YKP Warszawa Budyń Racing 3* 12 12 8 11,7 0* 43,7
9 Karol Milewski / Bartosz Milewski / Paweł Prus 8358 Marketing Wizards 10 0* 6 2,2* 20,8 3 39,8
10 Marcin Panek / Przemek Rzepecki 8665 6 7 7 1,1* 15,6 6* 35,6
11 Darek Rzadkowski / Krzysztof Rzadkowski 8451 ZKŻ Zbąszyń 0* 8 0* 0 14,3 11 33,3
12 Mariusz Michalski / Piotr Duma 8483 YK Stal Gdynia 9 10 2* 9 5,2 9* 33,2
13 Jakub Pawluk / Michał Redmerski 9120 Rainmaker Yacht Club Heri Lloyd Racing 0 0 8 0* 22,1 0* 30,1
14 Paweł Kluczyński / Igor Graczyk / Konrad Plewa 8004 0 5 0* 4 13 0* 22
15 Piotr Rzezak / Zbyszek Doch / Aleksandra Mruk 8057 0 4 0* 7 10,4 0* 21,4
16 Adam Domżalski / Joanna Jakubowska / Jakub Doruch 8422 ZKŻ Zbąszyń pelnekotly 0* 2 5 5 7,8 0* 19,8
17 Łukasz Paszko / Michał Marciniak / Igor Graczyk 4 0 0* 0* 0 10 14
18 Krzysztof Osiak / Mateusz Wujec / Kazimierz Osiak / Andrzej Osiak 8751 PSK 505 0* 1* 4 2 2,6 4 12,6
19 Igor Graczyk / Maciej Graczyk 8015 AZS Poznań / ZKŻ Zbąszyń 0 0 0* 6 6,5 0* 12,5
20 Mariusz Ambroziak / Paweł Strzelecki 7999 0 0 0* 0* 0 12 12
21 Konrad Plewa / Jerzy Plewa / Łukasz Paszko 8129 5 6 0 0* 0 0* 11
22 Antonina Żółtowska / Piotr Żółtowski 7669 SKŻ Sopot 0 0 0 0* 9,1 0* 9,1
23 Jan Domański / Maciej Jamiołowski 8208 MKS “DWÓJKA” Warszawa 0 0 0* 0* 0 5 5
24 Andrzej Kubiak / Marek Milewski 8674 0 0* 1 0* 1,3 2 4,3
25 Romuald Szukała / Doch Zbigniew / Jerzy Plewa 2036 ZKŻ Zbąszyń 0 1 0* 3 0 0* 4
26 Jakub Jankowski / Franek Badowski 1 Spójnia Warszawa 0 0 0 0* 3,9 0* 3,9
27 Robert Zatorski / Kazimierz Pelasik 6611 JKKP Kamień Pomorski wodniaki-dziwnowiaki 0 3 0 0* 0 0* 3
28 Kasprzyk Eugeniusz / Marek Masłowski 8251 Jacht Klub Nisko 0 0 0* 0* 0 1 1
29 Tomasz Grzybowski / Anna Grzybowska 0 0 0* 1 0 0* 1

*Wynik odrzucony

Przejdź do paska narzędzi